Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wysokie Mazowieckie

p

  • 001_obiekt.jpg
  • 001_wiosna.jpg
  • 002_obiekt.jpg
  • 002_wiosna.jpg
  • 003_obiekt.jpg
  • 003_wiosna.jpg
  • 004_obiekt.jpg
  • 004_wiosna.jpg
  • 005_obiekt.jpg
  • 005_wiosna.jpg
  • 006_obiekt.jpg
  • 006_wiosna.jpg
  • 007_obiekt.jpg
  • 007_wiosna.jpg
  • 008_obiekt.jpg
  • 008_wiosna.jpg
  • 009_obiekt.jpg
  • 009_wiosna.jpg
  • 010_obiekt.jpg
  • 010_wiosna.jpg
  • 011_obiekt.jpg
  • 011_wiosna.jpg
  • 012_obiekt.jpg
  • 012_wiosna.jpg
  • 013_obiekt.jpg
  • 014_obiekt.jpg
  • 015_obiekt.jpg
  • 016_obiekt.jpg
  • 017_obiekt.jpg
  • 018_obiekt.jpg
  • 019_obiekt.jpg

działki Miasto Wysokie Mazowieckie dysponuje  nieruchomościami  gruntowymi  położonymi przy ul. Warszawskiej, z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną z dopuszczeniem usług. Więcej informacji  można  uzyskać w pokoju nr 25 (II piętro) Urzędu Miasta Wysokie Mazowieckie lub telefonicznie pod nr 86 275 23 79

Strona główna

Bajkowo w Miejskim Ośrodku Kultury

Baje Bajki Bajeczki ...Dnia 26 marca 2014 r. w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się eliminacje powiatowe XVII Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki…”. W konkursie uczestniczyło 36 uczniów szkół podstawowych z terenu powiatu wysokomazowieckiego (laureaci eliminacji szkolnych).

 

 

Laureatami konkursu zostali:

  1. 1.      W kategorii kl. I-III nagrody otrzymali:

- Aleksandra Konarzewska (Zespół Szkół w Czyżewie)

- Wiktoria Anna Sienicka (Zespół Szkół w Czyżewie)

- Kacper Leśniewski  (Zespół Szkół w Kobylinie Borzymach)

Wyróżnienia:

- Amelia Wdzieńkońska (Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Wielkiej)

- Amelia Komarowska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Wysokiem Mazowieckiem)

- Julia Tyszko (Zespół Szkół w Kuleszach Kościelnych)

2. W kategorii kl. IV-VI nagrody otrzymały:

- Patrycja Gosk (Zespół Szkół w Rosochatem Kościelnem)

- Ewelina Kalinowska (Zespół Szkół w Kuleszach Kościelnych)

Wyróżnienia:

- Weronika Faszczewska (Szkoła Podstawowa w Bruszewie)

- Bartosz Buniowski (Szkoła Podstawowa w Wylinach Rusi)

- Patryk Strzymiński (Szkoła Podstawowa w Święcku Wielkim)

Powiat wysokomazowiecki w konkursie wojewódzkim reprezentować będą Aleksandra Konarzewska i Ewelina Kalinowska.

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom oraz życzymy dalszych sukcesów artystycznych.

 

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska LGD  PLIS     Bezpieczny internetBiznes.gov.pl


 

Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel.:  862752592  fax:  862752593                  NIP:    7221002509    REGON:  450010671
Nr rachunku bankowego:    27 1020 1332 0000 1102 0037 5535    IBAN:  PL27102013320000110200375535    SWIFT:  BPKOPLPW