Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wysokie Mazowieckie

p

  • 001_obiekt.jpg
  • 001_wiosna.jpg
  • 002_obiekt.jpg
  • 002_wiosna.jpg
  • 003_obiekt.jpg
  • 003_wiosna.jpg
  • 004_obiekt.jpg
  • 004_wiosna.jpg
  • 005_obiekt.jpg
  • 005_wiosna.jpg
  • 006_obiekt.jpg
  • 006_wiosna.jpg
  • 007_obiekt.jpg
  • 007_wiosna.jpg
  • 008_obiekt.jpg
  • 008_wiosna.jpg
  • 009_obiekt.jpg
  • 009_wiosna.jpg
  • 010_obiekt.jpg
  • 010_wiosna.jpg
  • 011_obiekt.jpg
  • 011_wiosna.jpg
  • 012_obiekt.jpg
  • 012_wiosna.jpg
  • 013_obiekt.jpg
  • 014_obiekt.jpg
  • 015_obiekt.jpg
  • 016_obiekt.jpg
  • 017_obiekt.jpg
  • 018_obiekt.jpg
  • 019_obiekt.jpg

Puchar Polski Juniorów Seniorów Kyokushin Karate IBK

Puchar Polski KarateW sobotę 16 maja w Hali sportowej Gimnazjum w Wysokiem Mazowieckiem odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji IBK (Kyokushin Karate) zorganizowany przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele. W komitecie organizacyjnym byli również Sensei Wojciech Zagdański i Sensei Zbigniew Dąbrowski.

Puchar Polski odbył się dzięki wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie oraz  Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie.

Uroczystego otwarcia Pucharu Polski dokonał Pan Wojewoda Podlaski Andrzej Meyer oraz Marszałek Województwa Podlaskiego Jerzy Leszczyński.

 

Wśród zaproszonych Gości byli Pani Burmistrz Ewa Konarzewska, PanWójt Krzysztof Murawski, Przewodniczący Rady Miasta Ciechanowiec Pan Eugeniusz Święcki, Pan Radny Grzegorz Ostrowski, Pan Dyrektor Jarosław Jankowski.

Puchar Polski zgromadził 150 zawodników i zawodniczek z Polski i z Województwa Podlaskiego a także z Holandii,  zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii mini MMA czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru.

Sędzią głównym zawodów był Shihan Zbigniew Szkopiak z Siewierza

Zawody sędziowali Shihan Maciej Misiak z Warszawy i Shihan Mirosław Jędrowski z Choszczna ponadto wpierali ich sędziowie Sensei Robert Gaździk, Sensei Dorota Perz, Sensei Marta Jędrowska, Sensei Kamil Nieszporek.

Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule K1 kickboxingu. Niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników zawodów sportowych. Rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule mini MMA.  Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz pamiątkowe Dyplomy.

Najmłodsi uczestnicy mieli zaszczyt otrzymać swoje wywalczone trofea z rąk Pana Wojewody i Pana Marszałka.

 

 

Wyniki Puchar Polski IBK Wysokie Mazowieckie 16 maja 2015 r.

 

Mini mma

 

 

Busma Wiktoria

Szepietowo

1 miejsce

Pawłowska Alicja

Szepietowo

2 miejsce

 

Mini mma

 

 

Majcherczyk Nikola

Siewierz

1 miejsce

Zimnik Karolina

Siewierz

2 miejsce

 

Mini mma

 

 

Bryzek Igor

Choszczno

1 miejsce

Knap Gracjan

Siewierz

2 miejsce

 

Mini mma

 

 

Tymiński Krystian

Ciechanowiec

1 miejsce

Kanabaj Aleksander

Choszczno

2 miejsce

 

Mini mma

 

 

Przedmojski Jacek

Szepietowo

1 miejsce

Rowicki Igor

Choszczno

2 miejsce

 

Mini mma

 

 

Tywonek Kacper

 

Wysokie Mazowieckie

1 miejsce

Gotowicki Patryk

Szepietowo

2 miejsce

 

Knockdown -40kg

 

 

Jarzębak Aleksandra

Choszczno

1 miejsce

Wasilewska Hanna

Wysokie Maz.

2 miejsce

 

Knockdown -30kg

 

 

Anuszkiewicz Aleksander

Zambrów

1 miejsce

Majewski Filip

Ciechanowiec

2 miejsce

 

Knockdown -40kg

 

 

Woźniak Miłosz

Ząbki

1 miejsce

Godun Jakub

Siemiatycze

2 miejsce

 

Knockdown -45kg

 

 

Bojarzyński Łukasz

Zambrów

1 miejsce

Modliński Krystian

Choszczno

2 miejsce

 

Knockdown -50kg

 

 

Mielewski Adam

Warszawa

1 miejsce

Jarzębak Daniel

Choszczno

2 miejsce

 

Knockdown -40kg

 

 

Bryzek Filip

Choszczno

1 miejsce

Świątkowski Szymon

Warszawa

2 miejsce

 

Knockdown -55kg

 

 

Gryziak Igor

Łomianki

1 miejsce

Grabowski Jakub

Ciechanowiec

2 miejsce

 

Knockdown -55kg

 

 

Jarmuła Sandra

Choszczno

1 miejsce

Hoffer Katarzyna

Choszczno

2 miejsce

 

Knockdown -55kg

 

 

Smoczyk Jakub

Łomianki

1 miejsce

Kochanek Bartosz

Choszczno

2 miejsce

 

Knockdown -65kg

 

 

Grużewska Hanna

Warszawa

1 miejsce

Idźkowska Izabela

Wysokie Maz.

2 miejsce

 

Knockdown -65kg

 

 

Białek Patryk

Warszawa

1 miejsce

Falkowski Konrad

Łomianki

2 miejsce

 

Knockdown -65kg

 

 

Cierpisz Filip

Karłowice

1 miejsce

Gryziak Bartosz

Łomianki

2 miejsce

 

Knockdown -70kg

 

 

Grużewska Zofia

Warszawa

1 miejsce

Słapczyńska Marta

Kalisz Pomorski

2 miejsce

 

Knockdown -70kg

 

 

Pykacz Dawid

Biała Podlaska

1 miejsce

Wyszyński Maciej

Warszawa

2 miejsce

 

Knockdown -80kg

 

 

Hodana Szymon

Popielów

1 miejsce

Karłowicz Hubert

Wysokie Maz.

2 miejsce

 

Knockdown -80kg

 

 

Skupień Dawid

Siewierz

1 miejsce

Tim Van Seggelen

Holandia

2 miejsce

 

Knockdown +90kg

 

 

Goliński Karol

Warszawa

1 miejsce

Zagdański Wojciech

Wysokie Maz.

2 miejsce

 

K1 -60kg

 

 

Cierpisz Filip

Karłowice

1 miejsce

Sargsjan Paweł

Zambrów

2 miejsce

 

K1 -70kg

 

 

Buba Sebastian

Warszawa

1 miejsce

Misiewicz Jacek

Zambrów

2 miejsce

 

K1 -80kg

 

 

Kołodziej Roman

Karłowice

1 miejsce

Raducha Maciej

Zambrów

2 miejsce

 

K1 +90kg

 

 

Laszuk Damian

Lewin Brzeski

1 miejsce

Niemyjski Emil

Ciechanowiec

2 miejsce

Aktualności MOK

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska Detektor burzowy Mrągowo LGD  PLIS 


 

Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel.:  862752592  fax:  862752593                  NIP:    7221002509    REGON:  450010671
Nr rachunku bankowego:    27 1020 1332 0000 1102 0037 5535    IBAN:  PL27102013320000110200375535    SWIFT:  BPKOPLPW