Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wysokie Mazowieckie

p

  • 001_obiekt.jpg
  • 001_wiosna.jpg
  • 002_obiekt.jpg
  • 002_wiosna.jpg
  • 003_obiekt.jpg
  • 003_wiosna.jpg
  • 004_obiekt.jpg
  • 004_wiosna.jpg
  • 005_obiekt.jpg
  • 005_wiosna.jpg
  • 006_obiekt.jpg
  • 006_wiosna.jpg
  • 007_obiekt.jpg
  • 007_wiosna.jpg
  • 008_obiekt.jpg
  • 008_wiosna.jpg
  • 009_obiekt.jpg
  • 009_wiosna.jpg
  • 010_obiekt.jpg
  • 010_wiosna.jpg
  • 011_obiekt.jpg
  • 011_wiosna.jpg
  • 012_obiekt.jpg
  • 012_wiosna.jpg
  • 013_obiekt.jpg
  • 014_obiekt.jpg
  • 015_obiekt.jpg
  • 016_obiekt.jpg
  • 017_obiekt.jpg
  • 018_obiekt.jpg
  • 019_obiekt.jpg

Puchar Polski Juniorów Seniorów International Budo Kai Kyokushin Karate

Mistrzostwa PolskiW sobotę 14 maja w Hali sportowej miejskiego Gimnazjum w Wysokim Mazowieckiem odbył się Puchar Polski Polskiej Federacji IBK (Kyokushin Karate) zorganizowany przez Mazowiecko-Podlaski Klub Karate z Shihan Arturem Więzowskim na czele w komitecie organizacyjnym byli również Sensei Wojciech Zagdański, Sensei Zbigniew Dąbrowski i Ewelina Dąbrowska.

Puchar Polski odbył się dzięki wsparciu, Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie oraz  Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie.

Wśród zaproszonych Gości byli Kancho Gerard Gordeau 9 dan Prezydent Interantional Budo Kai, Generał Bogdan Puczyński, Generał Janusz Krugły, Komandor Bogusław Orzech, Maciej Reichel, Dyrektor Jarosław Jankowski, Adam Gołaś, Grzegorz Ostrowski.

 

Puchar Polski zgromadził 130 zawodników i zawodniczek z Polski i z Województwa Podlaskiego a także z Holandii,  zawodnicy rywalizowali w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, najmłodsi uczestnicy mogli zmierzyć swoje siły w kategorii mini MMA czyli walki ze sprowadzeniem przeciwnika do parteru.

Sędzią głównym zawodów był Kancho Gordeau.

Najwięcej emocji wzbudziły walki w formule K1 kickboxingu, niemniejsze emocje towarzyszyły również walkom najmłodszych z pełnym zabezpieczeniem w kaski i inne ochraniacze stosowane dla bezpieczeństwa uczestników Zawodów sportowych. Rodzice emocjonowali się najbardziej walkami najmłodszych w formule mini MMA.  Zawody odbywały się w dobrej atmosferze rywalizacji sportowej, wszyscy medaliści otrzymali wspaniałe Puchary oraz medale i pamiątkowe Dyplomy.

Podczas uroczystości finałowych oficjalnego otwarcia zawodów Generał Puczyński udekorował Kancho Gordeau medalem za zasługi dla Sztuk Walki, jednocześnie Shihan Więzowski jako Dyrektor PF IBK wręczył certyfikaty na stopnie mistrzowskie min. dla Zbigniewa Dąbrowskiego, Kamila Bazelaka, Macieja Reichela, Wojciecha Zagdańskiego, Przemysława Brzozowskiego, Bajera Sebastiana, Mariusza Biedy, Bartłomieja Chmielarskiego.

 

 

Finaliści Pucharu Polski 2016

Grappling -20kg

1 Marcel Choiński (Wysokie Mazowieckie)

2 Kajetan Bińczak (Łódź)

Grappling -25kg

1 Łukasiuk Kacper (Ciechanowiec)

2 Wiktor Klein (Łódź)

Grappling -25kg

1 Roksana Kłujsza (Łódź)

2 Julia Sałbut (Lewin Brzeski)

Grappling -30kg

1 Zuzanna Bińczak (Łódź)

2 Maksymilian Sałbut (Lewin Brzeski)

Grappling -30kg

1 Marcel Górski(Łódź)

2 Bajena Bartosz (Siemiatycze)

Grappling -35kg

1 Bagiński Jakub (Wysokie Mazowieckie)

2 Bagiński Adam (Wysokie Mazowieckie)

Grappling -40kg

1 Milena Kępka (Łódź)

2 Agata Nowak (Lewin Brzeski)

Kumite -35kg

1 Łukasiuk Paulina Klaudia (Ciechanowiec)

2 Wasilewska Hanna (Wysokie Mazowieckie)

Kumite -30kg

1 Jakub Turlewicz (Wysokie Mazowieckie)

2 Dmochowski Jakub (Ciechanowiec)

Kumite -35kg

1 Kendzierski Bartłomiej (Ciechanowiec)

2 Tymiński Aleksander (Ciechanowiec)

Kumite -40kg

1 Paweł Komar (Siemiatycze)

2 Słyszko Szymon (Biała Podlaska)

Kumite +40kg

  1. Saliński Wojciech (Warszawa)

  2. Wróblewski Marcin (Ciechanowiec)

Kumite -35kg

1 Urbaniak Franek (Łomianki)

2 Anuszkiewicz Aleksander (Zambrów)

Kumite -40kg

1 Pykacz Tomasz (Biała Podlaska)

2 Rustam Prochwatilo (Zambrów)

Kumite -45kg

1 Wypych Kacper (Łomianki)

2 Woźniak Miłosz (Warszawa)

Kumite -50kg

1 Grabowski Jakub (Ciechanowiec)

2 Mielewski Adam (Warszawa)

Kumite -60kg

1 Sputo Jerzy (Warszawa)

2 Zalewski Adam (Łomianki)

 

Kumite -50kg

1 Jejno Weronika (Łomianki)

2 Leszczyńska Weronika (Siemiatycze)

Kumite -70kg

1 Izabela Idźkowska (Wysokie Mazowieckie)

2 Nogieć Patrycja (Siemiatycze)

Kumite -50kg

1 Świątkowski Szymon (Warszawa)

2 Jakub Jabłoński (Łódź)

Kumite -60kg

1 Smoczyk Jakub (Łomianki)

2 Arnold Jagiełło (Łódź)

Kumite -70kg

1 Staszewski Mikołaj (Łomianki)

2 Dominik Zakrzewski (Warszawa)

Kumite +70kg

1 Pieczywek Paweł (Łomianki)

2 Gryziak Bartek (Warszawa)

Kumite -80kg

1 Pykacz Dawid (Biała Podlaska)

2 Łukasz Surówka (Lewin Brzeski)

K1 +70kg

1 Misiewicz Jacek (Zambrów)

2 Bislan Magomedov (Zambrów)

K1 -70kg

1 Mateusz Cudny (Warszawa)

2 Sargsjan Paweł (Zambrów)

K1 -80kg

1 Floris Hoek (Osaka Holandia)

2 Przemysław Lenartowicz (Łódź)

Finaliści Pucharu Polski 2016

Grappling -20kg

1 Marcel Choiński (Wysokie Mazowieckie)

2 Kajetan Bińczak (Łódź)

Grappling -25kg

1 Łukasiuk Kacper (Ciechanowiec)

2 Wiktor Klein (Łódź)

Grappling -25kg

1 Roksana Kłujsza (Łódź)

2 Julia Sałbut (Lewin Brzeski)

Grappling -30kg

1 Zuzanna Bińczak (Łódź)

2 Maksymilian Sałbut (Lewin Brzeski)

Grappling -30kg

1 Marcel Górski(Łódź)

2 Bajena Bartosz (Siemiatycze)

Grappling -35kg

1 Bagiński Jakub (Wysokie Mazowieckie)

2 Bagiński Adam (Wysokie Mazowieckie)

Grappling -40kg

1 Milena Kępka (Łódź)

2 Agata Nowak (Lewin Brzeski)

Kumite -35kg

1 Łukasiuk Paulina Klaudia (Ciechanowiec)

2 Wasilewska Hanna (Wysokie Mazowieckie)

Kumite -30kg

1 Jakub Turlewicz (Wysokie Mazowieckie)

2 Dmochowski Jakub (Ciechanowiec)

Kumite -35kg

1 Kendzierski Bartłomiej (Ciechanowiec)

2 Tymiński Aleksander (Ciechanowiec)

Kumite -40kg

1 Paweł Komar (Siemiatycze)

2 Słyszko Szymon (Biała Podlaska)

Kumite +40kg

  1. Saliński Wojciech (Warszawa)

  2. Wróblewski Marcin (Ciechanowiec)

Kumite -35kg

1 Urbaniak Franek (Łomianki)

2 Anuszkiewicz Aleksander (Zambrów)

Kumite -40kg

1 Pykacz Tomasz (Biała Podlaska)

2 Rustam Prochwatilo (Zambrów)

Kumite -45kg

1 Wypych Kacper (Łomianki)

2 Woźniak Miłosz (Warszawa)

Kumite -50kg

1 Grabowski Jakub (Ciechanowiec)

2 Mielewski Adam (Warszawa)

Kumite -60kg

1 Sputo Jerzy (Warszawa)

2 Zalewski Adam (Łomianki)

 

Kumite -50kg

1 Jejno Weronika (Łomianki)

2 Leszczyńska Weronika (Siemiatycze)

Kumite -70kg

1 Izabela Idźkowska (Wysokie Mazowieckie)

2 Nogieć Patrycja (Siemiatycze)

Kumite -50kg

1 Świątkowski Szymon (Warszawa)

2 Jakub Jabłoński (Łódź)

Kumite -60kg

1 Smoczyk Jakub (Łomianki)

2 Arnold Jagiełło (Łódź)

Kumite -70kg

1 Staszewski Mikołaj (Łomianki)

2 Dominik Zakrzewski (Warszawa)

Kumite +70kg

1 Pieczywek Paweł (Łomianki)

2 Gryziak Bartek (Warszawa)

Kumite -80kg

1 Pykacz Dawid (Biała Podlaska)

2 Łukasz Surówka (Lewin Brzeski)

K1 +70kg

1 Misiewicz Jacek (Zambrów)

2 Bislan Magomedov (Zambrów)

K1 -70kg

1 Mateusz Cudny (Warszawa)

2 Sargsjan Paweł (Zambrów)

K1 -80kg

1 Floris Hoek (Osaka Holandia)

2 Przemysław Lenartowicz (Łódź)

Aktualności MOK

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska Detektor burzowy Mrągowo LGD  PLIS 


 

Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel.:  862752592  fax:  862752593                  NIP:    7221002509    REGON:  450010671
Nr rachunku bankowego:    27 1020 1332 0000 1102 0037 5535    IBAN:  PL27102013320000110200375535    SWIFT:  BPKOPLPW