Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Wysokie Mazowieckie

p

  • 001_obiekt.jpg
  • 001_wiosna.jpg
  • 002_obiekt.jpg
  • 002_wiosna.jpg
  • 003_obiekt.jpg
  • 003_wiosna.jpg
  • 004_obiekt.jpg
  • 004_wiosna.jpg
  • 005_obiekt.jpg
  • 005_wiosna.jpg
  • 006_obiekt.jpg
  • 006_wiosna.jpg
  • 007_obiekt.jpg
  • 007_wiosna.jpg
  • 008_obiekt.jpg
  • 008_wiosna.jpg
  • 009_obiekt.jpg
  • 009_wiosna.jpg
  • 010_obiekt.jpg
  • 010_wiosna.jpg
  • 011_obiekt.jpg
  • 011_wiosna.jpg
  • 012_obiekt.jpg
  • 012_wiosna.jpg
  • 013_obiekt.jpg
  • 014_obiekt.jpg
  • 015_obiekt.jpg
  • 016_obiekt.jpg
  • 017_obiekt.jpg
  • 018_obiekt.jpg
  • 019_obiekt.jpg

FINAŁ I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU W FUTSALU

 

FINAŁ I OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU W FUTSALU

„HALOWA POLSKA” WYSOKIE MAZOWIECKIE KWIECIEŃ 2013r.

Futsal Junior! Zaczynamy Finały Ogólnopolskie!

 

DZIEŃ PIERWSZY…

Czas przygotowań Finałów Ogólnopolskich Halowej Polski Futsal Junior dobiegł końca, z dniem 6 kwietnia rozpoczęto sportową rywalizację w fazie grupowej, aby dzień później w niedzielę ujrzeć szóstkę najlepszych w wielkich finałach.

Wysokie Mazowieckie na Podlaskim wspólnie z Fundacją Polska Do Przodu potwierdza: „Zaczynamy!”

 

Do Szkoły Podstawowej nr1 w Wysokiem Mazowieckiem
zawitały drużyny z poszczególnych zakątków Polski

Lubelskie (Nowodwór)
Małopolskie (PSP w Żegocinie, Kęty – SP nr2),
Podkarpackie (Rzeszów – SP nr19)
Mazowieckie (Milanówek – SP nr2),
Dolnośląskie (Miękinia – SP Miękinia),
Wielkopolskie (Buk I, Buk II),
Łódzkie (Rzeczyca – SP Żelechlinek),
Pomorskie (SP Sztutowo),
Lubuskie (Babimost – SP Nowe Kramsko),
Śląskie (Żory – SP nr13),
Podlaskie
(SP nr1 Wysokie Mazowieckie, SP Klukowo, SP Rosochate)

 

DZIEŃ DRUGI…

6 kwietnia w Wysokiem Mazowieckiem rozegrano fazę grupową Finałów Ogólnopolskich Halowej Polski kategorii Futsal Junior – stanowiące pierwszy dzień zawodów. Gospodarze Ogólnopolscy tj. Wysokie Mazowieckie stanęli na wysokości zadania tworząc kolektyw z Fundacją Polska Do Przodu.

Uroczyste otwarcie finałów nastąpiło w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, w którym udział wzięli przyjezdni zawodnicy z opiekunami oraz zaproszeni goście: Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie Jarosław Siekierko, Zastępca Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie Krzysztof Murawski, Prezes Podlaskiego Szkolnego Związku Sportowego Bogusław Bieliński, Dyrektor Gimnazjum Jarosław Jankowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 Małgorzata Koc oraz Przewodniczący Rady Rodziców Szkoły Podstawowej Nr 1 Marzena Zaremba, Marcin Wojtkowski.

Otwarcie opiewało w przywitanie przyjezdnych drużyn, którym wręczono symboliczne gadżety już na starcie rozgrywek przez Burmistrza Miasta Wysokie Mazowieckie Jarosława Siekierko; zaprezentowano pokaz grupy Cheerleaders Mini z SP 1, czy strzelono symboliczny rzut karny przez samego Burmistrza – sportowych owacji nie zabrakło.

Faza grupowa została rozegrana na trzech boiskach: SP1, Gimnazjum i ZSOiP.

Rezultaty fazy grupowej:

Czas gry 2×10 min.

Grupa A

Hala sportowa Szkoły Podstawowej nr 1

Klasyfikacja

1. Podkarpackie (Rzeszów), 10 pkt, 24:4

2. Małopolskie (Łapanów – Żegocin), 9 pkt, 31:7

3. Podlaskie (Wysokie Mazowieckie SP1), 6 pkt, 13:13

4. Lubelskie (Nowodwór), 4 pkt, 10:19

5. Mazowieckie (Milanówek), 0 pkt, 4:39

Grupa B

Hala sportowa Gimnazjum

Klasyfikacja

1. Łódzkie (Żelechlinek) – 12 pkt, 17:6

2. Małopolskie (Kęty) – 9 pkt, 13:7

3. Dolnośląskie (Miękinia) – 6 pkt, 13:12

4. Podlaskie (SP Klukowo) – 3 pkt, 8:11

5. Wielkopolskie (Buk I) – 0 pkt, 4:19

Grupa C

Hala sportowa przy Liceum Ogólnokształcącym

Klasyfikacja

1. Śląskie (Żory) – 12 pkt, 22:4

2. Pomorskie (Sztutowo) – 9 pkt, 14:5

3. Lubuskie (Nowe Kramsko) – 6 pkt, 13:15

4. Podlaskie (Rosochate Kościelne) – 3 pkt, 13:15

5. Wielkopolskie (Buk II) – 0 pkt, 2:25



DZIEŃ TRZECI…

7 kwietnia w Wysokiem Mazowieckiem rozegrano drugi dzień Finałów Ogólnopolskich Halowej Polski kategorii Futsal Junior – stanowiące play-off pozwalając wyłonić Ogólnopolskiego Mistrza.

Faza play-off przeprowadzona została w Gimnazjum dzieląc sześć zespołów na dwie grupy, z czego zwycięzcy zawalczą w wielkim finale, lokaty z drugich miejsc w meczu o III miejsce, zaś pozycje numer trzy to walka o V miejsce. Sportowej rywalizacji nie zabrakło, co prawda bramka turnieju padła dzień wcześniej przez Sebastiana Jabłońskiego, lecz także
i w niedzielę obejrzeć mogliśmy godne dla oka piłkarskie trafienia. Swoją grupę wygrało podkarpackie (Rzeszów) oraz małopolskie (Żegocina) awansując do finału, w którym lepsi okazali się Ci pierwsi, zaś małopolskie (Kęty) uległo w spotkaniu o III miejsce
z województwem śląskim (Żory). Pozycja numer pięć należała do pomorskiego (Sztutowo) wygrywając z łódzkim (Żelechlinek).

W uroczystym zakończeniu przy wręczaniu nagród rzeczowych udział wzięli Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie Jarosław Siekierko, Zastępca Wójta Gminy Wysokie Mazowieckie Krzysztof Murawski, Dyrektor Liceum Ogólnokształcącego Ryszard Flanc, Dyrektor Gimnazjum Jarosław Jankowski, Dyrektor Szkoły Podstawowej Małgorzata Koc oraz Ambasador Wojewódzki Orlik Polska Rafał Dmochowski. Swoje umiejętności zaprezentował zespół taneczny Mażoretki z Gimnazjum Wysokie Mazowieckie.

Fundacja Polska Do Przodu w obecnym na miejscu składzie: koordynator Kamil Zyzak, spikerzy Adrian Łęczycki oraz Adam Rusek oficjalnie skierowali gratulacje w stronę wszystkich osób zaangażowanych w organizację Finałów Ogólnopolskich z Wysokiego Mazowieckiego, a w szczególności do: Andrzeja Kamianowskiego, Rafała Baczewskiego, Anny Brzozowskiej, Barbary Białej, Renaty Jaroszewicz, Beaty Śmigielskiej
oraz pozostałego grona.

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr1 oraz Katedra Wychowania Fizycznego „Jedynki” serdecznie dziękują wszystkim sponsorom Finałów Ogólnopolskich Halowej Polski Futsal Junior za wsparcie finansowe.

 

Sponsorzy:
Starosta Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdan Zieliński, Burmistrz Miasta Wysokie Mazowieckie Jarosław Siekierko, Wójt Gminy Wysokie Mazowieckie Krzysztof Krajewski, Hurt i Detal Art. Spożywczo – Rolne Anna Siekierko, Prezes Spółdzielni Mleczarskiej „Mlekovita” Dariusz Sapiński, Apteka „Prima” państwo Baryczka, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe GAMA państwo Szepietowscy, Firma Master Emil Borys, Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „Jantar” państwo Załuscy, Zakład Produkcyjno Usługowo-Handlowy „Michał” państwo Targońscy, Market Budowlany „Ceramik” państwo Tworkowscy, Sklep Ogólno-Spożywczy BWM państwo Murawscy, Biuro Geodezji M-GEO państwo Milewscy, Grupa Biznes Polska, Firma „Edmasz” państwo Nowaccy, Hurtownia Chemiczna „Micra” państwo Buczyńscy, Telewizja Kablowa Hajnówka, Zakład Piekarniczo-Cukierniczy państwo Zgierun, Firma „Polfard” państwo Dzieniszewscy,

Patronat medialny:
Futbol.pl, Polskie Radio Białystok, Tygodnik Podlaski Kontakty, Gazeta Współczesna, Telewizja Polska S.A. Oddział w Białymstoku.

 

Obsada sędziowska:
Piotr Brokowski, Janusz Brokowski, Dariusz Leśniewski, Grzegorz Chim, Przemysław Uszyński, Grzegorz Jóźwiak.

 

Rozstrzygnięcia końcowe:

I miejsce Podkarpackie /Rzeszów/

II miejsce Małopolskie / Żegocina/

III miejsce Śląskie / Żory/

IV miejsce Małopolskie / Kęty/

V miejsce pomorskie / Sztutowo/

VI miejsce Łódzkie / Żelechlinek/

VII Podlaskie /Wysokie Mazowieckie/

VIII miejsce Dolnośląskie / Miękinia/

IX miejsce Lubuskie / Nowe Kramsko/

X miejsce Lubelskie / Nowodwór/

XI miejsce Podlaskie / Rosochate Kościelne/

XII miejsce Podlaskie / Klukowo/

XIII miejsce Wielkopolskie / Buk I/

XIV miejsce Wielkoposkie / Buk II/

XV miejsce Mazowieckie /Milanówek

Nagrody indywidualne

Najlepszy piłkarz finałów: Bartłomiej Kruczek (Małopolskie – Kęty)

Najlepszy bramkarz finałów: Łukasz Jakubski (Śląskie – Żory)

Najpiękniejszy gol turnieju: Sebastian Jabłoński (Podlaskie – Wysokie Mazowieckie)

Król strzelców: Piotr Matras (Małopolskie – Żegocina)

Drużyna fair-play: Pomorskie – Sztutowo

 

Aktualności MOK

  Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska Detektor burzowy Mrągowo LGD  PLIS 


 

Urząd Miasta Wysokie Mazowieckie, ul. Ludowa 15, 18-200 Wysokie Mazowieckie
tel.:  862752592  fax:  862752593                  NIP:    7221002509    REGON:  450010671
Nr rachunku bankowego:    27 1020 1332 0000 1102 0037 5535    IBAN:  PL27102013320000110200375535    SWIFT:  BPKOPLPW